Max sonunda ücretsiz deneme aboneliği aldı ama sadece sınırlı bir süre için

Eğer sıkı bir Game of Thrones hayranıysanız bu dizinin önceki dönemlerini anlatan House of the Dragon dizisini de yakından takip ediyorsunuzdur. Warner Bros. Discovery bu hafta başında bu dizinin yayınlandığı Max platformu için aniden fiyat artışı duyurdu, bu duyuru House of the Dragon 2. sezon prömiyeri öncesinde yapıldı. Bu karar pek sevilmedi, ancak WBD şimdi de sınırlı bir süre için Max’e yeni bir ücretsiz deneme aboneliği getirildiğini açıkladı. Bu ücretsiz deneme, yalnızca yeni müşteriler için geçerli olacak. Mevcut ve eski Max aboneleri bu fırsattan yararlanamayacak. Ücretsiz deneme süresi yedi günle sınırlı olacak ve bu sürenin ardından normal faturalandırma başlayacak. Max’in standart iş modeli bu ücretsiz deneme ile değişmeyecek, çünkü genellikle bu tür bir seçenek sunulmuyor. Bu deneme süresi, 23 Haziran’dan sonra sona erecek.

Bu hafta Max’in reklam destekli planına abone olanlar fiyat artışından etkilenmedi. Bu katmanın fiyatı aylık 10$ veya yıllık 100$ olarak sabit kaldı. Standart reklamsız Max aboneliği ise artık aylık 17$ veya yıllık 170$ olacak. Ultimate reklamsız planın fiyatı ise aylık 21$ veya yıllık 210$ olarak belirlendi. Bu fiyatla, aboneler 4K Ultra HD video akışı, Dolby Atmos ses, 100 indirme ve aynı anda dört cihazı bağlama gibi özelliklere sahip olacaklar.

DirecTV hala iki aylık bir Max deneme aboneliği sunuyor, ancak bu promosyon Warner Bros. Discovery yerine DirecTV üzerinden geçerli. Eğer Max’in yeni yedi günlük ücretsiz deneme aboneliğini denemek istiyorsanız, şimdi kayıt olabilirsiniz. Tabi Türkiye’de yaşıyorsanız bu kanalı internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x